Akce - Semináře
Akce a Semináře jsou určeny pro dospělé, dospívající, starší lidi, děti, firmy, podniky, kolektivy, OSVČ, školky, školy i jednotlivce.


Je to ideální příležitostí na vznesení dotazů a získání odpovědí. Máte prostor jak si zvednout sebevědomí, odblokovat strachy, bloky, uvolnit se, léčbu, pomoc druhým, pochopit sebe a tím i druhé, zlepšit finanční stránku, také zdravotní stav, řešit partnerský vztahy, získat lásku. Využijte možnosti pro podpoření svého jakéhokoli úspěchu jako jedinec, skupiny či blízkého člověka včetně svých dětí. Můžete pozvednout firmu, podnik, výkonost zaměstnanců, pracovníků, kolektiv a stmelit ho. Objevte skrytý potencionál svůj či druhého člověka v jakékoli životní oblasti, pro dobro ostatních, hlavně Vaše.

Chcete pomoci, plakat, řešit, smát se, dozvědět se, měnit .....,být mezi báječnými lidmi, nebo se jen uvolnit a pobavit, jste tu správně, ale zaleží jen na Vás, zda uděláte ten první krok, že se mi ozvete.


Jako lektoři a přednášející jsme na těchto akcích bez nároku na honorář.
Kurzovné připadá pořadateli. Veškeré vhledy, děje, výklady, numerologie, komunikace se zemřelými, exorcismus, regrese – progrese magií, rady, konzultace, semináře, workshopy, přednášky atd., jsou z hlediska osudu, karmy, magie a dalších duchovních směrů, nevědeckým poznáním. Slouží k duchovnímu rozvoji, poznání, ale nenahrazují odbornou lékařskou péči, na kterou má každý nárok ze zákona. Klient je plně odpovědný za sebe, nese veškerá rizika, která z toho mohou vzniknout.


Tvořte a milujte svůj jedinečný ŽIVOT, který je DAR.


    

 

 

 

 

Přeji, ať v roce 2019 jste v milosti, lásce Boží.

     

         Vezměte svůj kříž a noste ho hrdě, pak budete šťastni.  

 

                                                                                   S úctou Aga

 

 

 

                

 

                  KDY čtvrtek 17.10.2019 (workshop)     
 

téma: Milovat a být milováni

Věštba na 4 měsíce 2019                     

Řešení jakéhokoli problémů a odblokování                 (př. drogy, alkohol, agrese, nesoustředěnost, samotu, peníze, lásku, zneužití, partnerství, zdraví atd.)            

Restart Vašich životů

Skupinová energie (láska, víra, odpuštění)

Uvědomění si svého skrytého potencionálu 

Jak na deprese, psychické zátěže, strachy, bloky

Zvednutí sebevědomí  

Diskuze

 


Cílem je, aby klient byl silný, však pokorný a pochopil proč se mu dějí špatné věci, proč nemá energii, proč nemá úspěch, proč nemá partnera, proč je sám, proč je nemocný, proč je alkoholik, proč nemá peníze, proč .... Ukázat mu jeho vlastní potencionál, velkou energetickou sílu. Jak jí získávat a tím i možnot sám sebe léčit.  Jedinečná příležitost, jak zlepšit, udělat změny ve svém životě a tím i v životechkolem něho.            

             

MILUJTE SEBE I DRUHÉ.    

 

 

Registrace: 9.45 - 10.00 hodin
Průběh:      10.00 – 13.00 
                  13.00 - 14.00 přestávka dle dohody
                  14.00 - 16.00 konec

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1 až 10, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, podniků, nebo kolektivu při počtu od 5 osob, pro ně po dohodě dojíždím.

 

Lektoři: kartářka, mág Aga (EZO.TV) + host
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o. IČO: 03864049

 

Cena: 6.150,- Kč

 

sebou: barevné pastelky10 barev: žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, zelená, modrá, hnědá, černá a bílá, tvrdou podložku, přezuvky, neprůhledný šátek, bílý papír,  kapesníky, pití

 

 

Říkáš si CHLAPEC – MUŽ!

Říkáš si DÍVKA - ŽENA!

Vhodné i pro páry!

 

Lektoři: Jozef + Jaroslav (vyučoval, připravoval elitní vojáky)

 

 

KDY sobota 20.10.2019(workshop)

 individuální nebo skupinové registrace

 

DOPORUČUJEME:  POLICII, VOJÁKŮM, OCHRANCE, ŠKOLÁM

 (nabízíme dohodou speciální výcvik, v různém stupni náročnosti jednodenní, více denní i v místě vámi určeném, jak skupinám, tak individuálně)

 

 

téma: Využití, získání, posílení síly za pomoci magie

           Bojové techniky – zábava, adrenalin ale i

           učení spojené s odpovědností a pokorou

Cílem: Seminář je určen ženám, mužům, dívkám, chlapcům. Pomůžeme Vám získat, obnovit, zvýšit, nalézt, posílit Vaši sílu. ŽENY se  naučí jak se bránit při napadení, psychickému týrání, energetického využívání, obtěžování. Dosáhnout, aby byl o vás zájem atd.. MUŽI získají  znalosti jak se bránit při napadení a bránit druhého, o bojových technikách (Tabata, Krav Maga a další) a zároveň se je budete učit, jak je praktikovat a využit v praxi. Dozvíte se, jak vaše tělo i psychiku používat ve stresových chvílích. Může vám to pomoci v odbourání vašeho jakéhokoli problému, bloků v psychice, zvýšit si s pokorou ego, zvýšit si výkonost, získat kontrolu nad svým tělem i myslí, zdokonalování sebe, poznání možnosti svého těla a jeho psychologie, odbourávat stresy a deprese a jejich zvládnutí atd.. Vyzkoušejte, prověřte, získejte převahu, vyrovnanost, klid atd., ale hlavně vaší SÍLU.

 

Každý máte v sobě sílu, ale neumíte ji využívat, zhodnocovat, používat. Máte možnost na ZMĚNU.  Je to na Vás.

 

Registrace: 10.15. - 10.30 hodin
Průběh:      10.30 – 13.30 pro individuálního klienta za cenu 5.000,- Kč přestávky dle klienta

 

Registrace: 13.45 - 14.00 pro ostatní klienty 
Průběh:      14.00 - 17.00 přestávky dle klientů, cena 1.800,- Kč/osoba

                 17.00 - 17.30 osobní konzultace za příplatek 1.000,-Kč

                 při větším počtu účastníku (od pěti) se bude seminář prodlužovat

 

Ceny: mimo tento seminář dohodou

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049
 

Lektoři: Jozef + Jaroslav (vyučoval a připravoval elitní vojáky)
 

sebou:  malý ručník, pití, sportovní oděv a obuv na cvičení

 

Žádost: prosíme do přihlášky stručně popsat váš současný fyzický zdravotní stav příklad velmi dobrý, dobrý, uspokojivý, špatný, nebo nám sdělte zda jste někdy cvičili a co, zda máte s bojovými praktikami zkušenosti a v čem, nebo jaké máte neduhy a to i ve zdravotním stavu. Je to proto, abychom Vám nastavili co potřebujete nejvíce podpořit nebo odbourat. Děkujeme.

              tento seminář je pro jednotlivce              

        

KDY neděle 27.10.2019     

 

                                                              volné místo 0x

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.
           Očištění od prokletí a negativních vlivů

          

 

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby


Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.

 
Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky, bílý papír

                    

                   VYSVĚCENÍ - ŽEHNÁNÍ magií

 

 

 

                                    KDY úterý 29.10.2019

 

 

          jiné termíny lze dojednat dohodou

 

 

 

téma:                                                                                                                         Vysvěcení magií je očišťování, vysvobození, vyvázání, odvedení, odstraňování od negativních energií, od astrálních entit, od nočních útoků, od duší zemřelých lidí, od prokletí, od kletby rodinné i osobní, od démonů, od zla, od očarování, od negativního čarování, od uřknutí, od uhranutí atd..

 

Žehnání magií je obřad s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví – před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd..                                                            Provádím většinou po vysvěcení magií, ale může být konáno ŽEHNÁNÍ MAGIÍ samostatně.

 

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

Vysvěcení a žehnání magií je prováděno na osobě, osobách, dětech, zvířatech, firmách, předmětech, věcech, domech, pozemcích, rostlinách, půdě, atd..

 

Trápí Vás noční můry, jste pořád unavení bez energie, máte deprese, jste zlostný a nevíte proč, nedaří se vám v životě, dějí se vám rozumem nevysvětlitelné věci, nemáte peníze, máte problémy se zdravím, ač se každému včetně lékařů zdáte být zdraví, drogy nebo alkohol vám ničí život a chcete to změnit, máte exekuci, nemůžete prodat nemovitost, nedaří se vám pracovně, nejbližší lidi a zvířata kolem vás jsou nemocní - hlavně děti (křičení v noci, pomočování v noci, časté buzení v noci, nervozita, atd.), máte návštěvy v různých podobách, projevech duše zemřelých lidí, atd. - třeba pro vás mají nějaký vzkaz, že vás někdo sleduje, neustále se vám ničí věci, máte problémy s autem, necítíte se doma spokojení, ztrácejí se vám věci, firma má problémy, nefunguje vám firma, hotel, podnikání,  atd..

 

Vysvěcení a žehnání magií jsou také odváděny duše zemřelých ke světlu - Bohu. 

Vysvěcení a žehnání magií je vhodné mít i jako prevenci.

 

Průběh:    dle dohody s klientem
               konec dle aktuální potřeby
 
Kde: Místo konání je dle zadání a potřeby klienta.
        Při osobní návštěvě napište v přihlášce do kolonky ,,poznámky" přesné určení místa s adresou,
         kde bude služba konána.
 
Pořadatel: Advcoms s.r.o. IČO: 03864049
 

Lektoři: Aga

 

Cena je určována individuálně dle náročnosti, ale klient bude o ceně dopředu srozuměn.

Praha 1 až 10 zdarma a ostatní za 1 km/10,- Kč nebo dohodou.
 
Pro urychlení a ušetření Vašich peněz je vhodné popsat problém, zda ho znáte do emailu agakartarka@seznam.cz
 
Je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky          721 570 333 (na SMS nereaguji).

Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo potvrdili Váš termín z objednávky. Pak teprve zaplatíte celou platbu, nebo zálohu na účet 107—9720800277/0100 s VS "Vaše telefonní číslo". Případný celý doplatek bude proveden na místě hotově.

                 

                   VYSVĚCENÍ - ŽEHNÁNÍ magií

 

 

                                      KDY středa 6.11.2019

 

 

jiné termíny lze dojednat dohodou

 

 

téma:                                                                                                                         Vysvěcení magií je očišťování, vysvobození, vyvázání, odvedení, odstraňování od negativních energií, od astrálních entit, od nočních útoků, od duší zemřelých lidí, od prokletí, od kletby rodinné i osobní, od démonů, od zla, od očarování, od negativního čarování, od uřknutí, od uhranutí atd..

 

Žehnání magií je obřad s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví – před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd..                                                            Provádím většinou po vysvěcení magií, ale může být konáno ŽEHNÁNÍ MAGIÍ samostatně.

 

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

Vysvěcení a žehnání magií je prováděno na osobě, osobách, dětech, zvířatech, firmách, předmětech, věcech, domech, pozemcích, rostlinách, půdě, atd..

 

Trápí Vás noční můry, jste pořád unavení bez energie, máte deprese, jste zlostný a nevíte proč, nedaří se vám v životě, dějí se vám rozumem nevysvětlitelné věci, nemáte peníze, máte problémy se zdravím, ač se každému včetně lékařů zdáte být zdraví, drogy nebo alkohol vám ničí život a chcete to změnit, máte exekuci, nemůžete prodat nemovitost, nedaří se vám pracovně, nejbližší lidi a zvířata kolem vás jsou nemocní - hlavně děti (křičení v noci, pomočování v noci, časté buzení v noci, nervozita, atd.), máte návštěvy v různých podobách, projevech duše zemřelých lidí, atd. - třeba pro vás mají nějaký vzkaz, že vás někdo sleduje, neustále se vám ničí věci, máte problémy s autem, necítíte se doma spokojení, ztrácejí se vám věci, firma má problémy, nefunguje vám firma, hotel, podnikání,  atd..

 

Vysvěcení a žehnání magií jsou také odváděny duše zemřelých ke světlu - Bohu. 

Vysvěcení a žehnání magií je vhodné mít i jako prevenci.

 

Průběh:    dle dohody s klientem
               konec dle aktuální potřeby
 
Kde: Místo konání je dle zadání a potřeby klienta.
        Při osobní návštěvě napište v přihlášce do kolonky ,,poznámky" přesné určení místa s adresou,
         kde bude služba konána.
 
Pořadatel: Advcoms s.r.o. IČO: 03864049
 

Lektoři: Aga

 

Cena je určována individuálně dle náročnosti, ale klient bude o ceně dopředu srozuměn.

Praha 1 až 10 zdarma a ostatní za 1 km/10,- Kč nebo dohodou.
 
Pro urychlení a ušetření Vašich peněz je vhodné popsat problém, zda ho znáte do emailu agakartarka@seznam.cz
 
Je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky                721 570 333 (na SMS nereaguji).

Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo potvrdili Váš termín z objednávky. Pak teprve zaplatíte celou platbu, nebo zálohu na účet 107—9720800277/0100 s VS "Vaše telefonní číslo". Případný celý doplatek bude proveden na místě hotově.

 

                        tento seminář je pro jednotlivce              

        

KDY sobota 9.11.2019     

 

                                                              volné místo 0x

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.
           Očištění od prokletí a negativních vlivů

          

 

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby


Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.

 
Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky, bílý papír

                    

                     tento seminář je pro jednotlivce              

        

KDY neděle 10.11.2019     

 

                                                         volné místo 0x

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.
           Očištění od prokletí a negativních vlivů

          

 

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby


Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.

 
Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky, bílý papír

                 

                   VYSVĚCENÍ - ŽEHNÁNÍ magií

 

 

                                      KDY pondělí 11.11.2019

 

 

jiné termíny lze dojednat dohodou

 

 

téma:                                                                                                                         Vysvěcení magií je očišťování, vysvobození, vyvázání, odvedení, odstraňování od negativních energií, od astrálních entit, od nočních útoků, od duší zemřelých lidí, od prokletí, od kletby rodinné i osobní, od démonů, od zla, od očarování, od negativního čarování, od uřknutí, od uhranutí atd..

 

Žehnání magií je obřad s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví – před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd..                                                            Provádím většinou po vysvěcení magií, ale může být konáno ŽEHNÁNÍ MAGIÍ samostatně.

 

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

Vysvěcení a žehnání magií je prováděno na osobě, osobách, dětech, zvířatech, firmách, předmětech, věcech, domech, pozemcích, rostlinách, půdě, atd..

 

Trápí Vás noční můry, jste pořád unavení bez energie, máte deprese, jste zlostný a nevíte proč, nedaří se vám v životě, dějí se vám rozumem nevysvětlitelné věci, nemáte peníze, máte problémy se zdravím, ač se každému včetně lékařů zdáte být zdraví, drogy nebo alkohol vám ničí život a chcete to změnit, máte exekuci, nemůžete prodat nemovitost, nedaří se vám pracovně, nejbližší lidi a zvířata kolem vás jsou nemocní - hlavně děti (křičení v noci, pomočování v noci, časté buzení v noci, nervozita, atd.), máte navštěvy v různých podobách, projevech duše zemřelých lidí, atd. - třeba pro vás mají nějaký vzkaz, že vás někdo sleduje, neustále se vám ničí věci, máte problémy s autem, necítíte se doma spokojení, strácejí se vám věci, firma má problémy, nefunguje vám firma, hotel, podnikání,  atd..

 

Vysvěcení a žehnání magií jsou také odváděny duše zemřelých ke světlu - Bohu. 

Vysvěcení a žehnání magií je vhodné mít i jako prevenci.

 

Průběh:    dle dohody s klientem
               konec dle aktuální potřeby
 
Kde: Místo konání je dle zadání a potřeby klienta.
        Při osobní návštěvě napište v přihlášce do kolonky ,,poznámky" přesné určení místa s adresou,
         kde bude služba konána.
 
Pořadatel: Advcoms s.r.o. IČO: 03864049
 

Lektoři: Aga

 

Cena je určována individuálně dle náročnosti, ale klient bude o ceně dopředu srozuměn.

Praha 1 až 10 zdarma a ostatní za 1 km/10,- Kč nebo dohodou.
 
Pro urychlení a ušetření Vašich peněz je vhodné popsat problém, zda ho znáte do emailu agakartarka@seznam.cz
 
Je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky          721 570 333 (na SMS nereaguji).

Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo potvrdili Váš termín z objednávky. Pak teprve zaplatíte celou platbu, nebo zálohu na účet 107—9720800277/0100 s VS "Vaše telefonní číslo". Případný celý doplatek bude proveden na místě hotově.

 

                   VYSVĚCENÍ - ŽEHNÁNÍ magií

 

 

                                            KDY úterý 12.11.2019

 

 

jiné termíny lze dojednat dohodou

 

 

téma:                                                                                                                         Vysvěcení magií je očišťování, vysvobození, vyvázání, odvedení, odstraňování od negativních energií, od astrálních entit, od nočních útoků, od duší zemřelých lidí, od prokletí, od kletby rodinné i osobní, od démonů, od zla, od očarování, od negativního čarování, od uřknutí, od uhranutí atd..

 

Žehnání magií je obřad s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví – před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd..                                                            Provádím většinou po vysvěcení magií, ale může být konáno ŽEHNÁNÍ MAGIÍ samostatně.

 

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

Vysvěcení a žehnání magií je prováděno na osobě, osobách, dětech, zvířatech, firmách, předmětech, věcech, domech, pozemcích, rostlinách, půdě, atd..

 

Trápí Vás noční můry, jste pořád unavení bez energie, máte deprese, jste zlostný a nevíte proč, nedaří se vám v životě, dějí se vám rozumem nevysvětlitelné věci, nemáte peníze, máte problémy se zdravím, ač se každému včetně lékařů zdáte být zdraví, drogy nebo alkohol vám ničí život a chcete to změnit, máte exekuci, nemůžete prodat nemovitost, nedaří se vám pracovně, nejbližší lidi a zvířata kolem vás jsou nemocní - hlavně děti (křičení v noci, pomočování v noci, časté buzení v noci, nervozita, atd.), máte navštěvy v různých podobách, projevech duše zemřelých lidí, atd. - třeba pro vás mají nějaký vzkaz, že vás někdo sleduje, neustále se vám ničí věci, máte problémy s autem, necítíte se doma spokojení, strácejí se vám věci, firma má problémy, nefunguje vám firma, hotel, podnikání,  atd..

 

Vysvěcení a žehnání magií jsou také odváděny duše zemřelých ke světlu - Bohu. 

Vysvěcení a žehnání magií je vhodné mít i jako prevenci.

 

Průběh:    dle dohody s klientem
               konec dle aktuální potřeby
 
Kde: Místo konání je dle zadání a potřeby klienta.
        Při osobní návštěvě napište v přihlášce do kolonky ,,poznámky" přesné určení místa s adresou,
         kde bude služba konána.
 
Pořadatel: Advcoms s.r.o. IČO: 03864049
 

Lektoři: Aga

 

Cena je určována individuálně dle náročnosti, ale klient bude o ceně dopředu srozuměn.

Praha 1 až 10 zdarma a ostatní za 1 km/10,- Kč nebo dohodou.
 
Pro urychlení a ušetření Vašich peněz je vhodné popsat problém, zda ho znáte do emailu agakartarka@seznam.cz
 
Je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky          721 570 333 (na SMS nereaguji).

Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo potvrdili Váš termín z objednávky. Pak teprve zaplatíte celou platbu, nebo zálohu na účet 107—9720800277/0100 s VS "Vaše telefonní číslo". Případný celý doplatek bude proveden na místě hotově. 

 

                                                 

                                                 tento seminář je pro jednotlivce

 

 

KDY sobota 16.11.2019

 

volná místa 0x

 

 

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           (láska, ego, minulé životy i současný život)
           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.

           Exorcismus

           
          

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky, bílý papír

tento seminář je pro jednotlivce

 

KDY neděle 17.11.2019

                                                       

                                                               volné místo 0x

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 
           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.

           Očištění od prokletí a negativních vlivů

         

 

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.

 

Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby


Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.

 
Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, kapesníky

 

 VHODNÉ pro mateřské školky, školy, zařízení kde jsou děti,

individuálně u klienta 

po dohodě si můžete domluvit jakýkoli termín

 

 

KDY pondělí 18.11.2019 (workshop) 

 


téma: Dětský seminář věkově neomezený za účasti
           alespoň jednoho dospělého
                    (př. matka, otec, blízký příbuzná/ý, odborný poradce, psycholog, pedagog, atd.)

 

obsah semináře: jak komunikovat – uvolňovací program
                          poznávání

                          pochopení 
                          odbourávání vzájemných nedorozumění
                          porozumění pocitům

                          odbourávání strachů
                          zvýšení sebevědomí a výkonu
                          odhalení potenciálu
                          řešení psychických traumat dítěte (rozvod, neúspěchy, samota, domácí násilí, zneužití pohlavně

                                   dítěte, nezačlenění do kolektivu, špatná soustředěnost, počůrávání atd.)
                          pomoc při dyslexii, lehké mozkové dysfunkci (zde jen účast 1-3 děti dle jejich potřeb)
                          pomoc při zvýšené agresi
                          pomoc při závislosti (drogy, alkohol, anorexie atd.)
                          na závěr - uvolňovací cvičení

 

Chcete více pro Vaše dítě, ale i pomoc cizím dětem, dospívající mládeži, aby byli Šťastní, Zdraví, Spokojení, měli Úspěchy a zlepšili si Život. Je to na Vás.

Můžete jim POMOCI právě VY.              

 

Registrace: 9.45 - 10.00 hodin
Průběh:      10.00 začátek (přestávky dle počtu, potřeb dětí a oběd dohodou)
                  15.00 - Konec


Kde: Místo konání je na území Praha 1 až 10, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.

 
Pořadatel : Advcoms s.r.o. IČO: 03864049

Lektoři: Amélie + host Aga kartářka, mág

             (lektor dle potřeb přihlášených)

Cena: 1000,-Kč za osobu a jedno dítě v našem termínu

         
sebou: šátek jak pro děti, tak pro dospělé,
             barevné pastelky 10 barev: žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová,
             zelená, modrá, hnědá, černá a bílá, přezuvky, pití, malou svačinu(kdo chce)

 

 

Upozorňuji, jedná-li se o dítě s lehkou mozkovou dysfunkcí, nebo s problémy, které omezují být na celý seminář, cena je stejná, jen doba pro seminář, účast se může zkrátit, dle možnosti dítěte. V případě nutnosti a po dohodě je možnost navštívit dítě v jeho prostření. Platba pak i za dopravu.                                                                                                                         Upozornění:                                                                                                                               Ve spolupráci se školou, školkou s jedním dítětem cena dohodou a to i při organizaci skupiny. Soukromé návštěvy, semináře ve školách, školkách ve skupině atd. cena dohodou.

                         

KDY  středa 20.11.2019 (workshop)

 

 

 

téma: Výklad tarotovými - jednotlivým osobám

           Výklad mariášovými karty - jednotlivým osobám

           Numerologický rozbor - jednotlivým osobám

           Karmický rozbor - jednotlivým osobám

                  Tanec lásky

           Kolektivní energie smíchu, radosti

           Amulety pro účastníky

 

 

Cílem je výklad z karet a dozvědění se potencionálu, tajemství a i se pobavit.

Veškeré pomůcky pro věštění mají pomáhat, varovat, nastavovat zrcadlo, odhalovat, smiřovat, obohacovat, duchovně růst, ukazovat možnosti, očišťovat, najít řešení, změnit události.

 

 

 

                            Zdokonaluj, ať můžeš mít bohatý svět v sobě, ale i kolem sebe.

 

 

Registrace: dohodou
Průběh:       dohodou

 

Kde: dohodou

 

Lektoři: AGA kartářka, mág + host
 

Pořadatel : Advcoms s.r.o. IČO: 03864049  

 

Cena: dohodou


 

                

                   VYSVĚCENÍ - ŽEHNÁNÍ magií

 

                      

                         KDY  čtvrtek 21.11.2019

 

 

jiné termíny lze dojednat dohodou

 

 

téma:                                                                                                                         Vysvěcení magií je očišťování, vysvobození, vyvázání, odvedení, odstraňování od negativních energií, od astrálních entit, od nočních útoků, od duší zemřelých lidí, od prokletí, od kletby rodinné i osobní, od démonů, od zla, od očarování, od negativního čarování, od uřknutí, od uhranutí atd..

 

Žehnání magií je obřad s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví – před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd..                                                            Provádím většinou po vysvěcení magií, ale může být konáno ŽEHNÁNÍ MAGIÍ samostatně.

 

 

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

Vysvěcení a žehnání magií je prováděno na osobě, osobách, dětech, zvířatech, firmách, předmětech, věcech, domech, pozemcích, rostlinách, půdě, atd..

 

Trápí Vás noční můry, jste pořád unavení bez energie, máte deprese, jste zlostný a nevíte proč, nedaří se vám v životě, dějí se vám rozumem nevysvětlitelné věci, nemáte peníze, máte problémy se zdravím, ač se každému včetně lékařů zdáte být zdraví, drogy nebo alkohol vám ničí život a chcete to změnit, máte exekuci, nemůžete prodat nemovitost, nedaří se vám pracovně, nejbližší lidi a zvířata kolem vás jsou nemocní - hlavně děti (křičení v noci, pomočování v noci, časté buzení v noci, nervozita, atd.), máte návštěvy v různých podobách, projevech duše zemřelých lidí, atd. - třeba pro vás mají nějaký vzkaz, že vás někdo sleduje, neustále se vám ničí věci, máte problémy s autem, necítíte se doma spokojení, ztrácejí se vám věci, firma má problémy, nefunguje vám firma, hotel, podnikání,  atd..

 

Vysvěcení a žehnání magií jsou také odváděny duše zemřelých ke světlu - Bohu. 

Vysvěcení a žehnání magií je vhodné mít i jako prevenci.

 

Průběh:    dle dohody s klientem
               konec dle aktuální potřeby
 
Kde: Místo konání je dle zadání a potřeby klienta.
        Při osobní návštěvě napište v přihlášce do kolonky ,,poznámky" přesné určení místa s adresou,
          kde bude služba konána.
 
Pořadatel: Advcoms s.r.o. IČO: 03864049
 

Lektoři: Aga

 

Cena je určována individuálně dle náročnosti, ale klient bude o ceně dopředu srozuměn.

Praha 1 až 10 zdarma a ostatní za 1 km/10,- Kč nebo dohodou.
 
Pro urychlení a ušetření Vašich peněz je vhodné popsat problém, zda ho znáte do emailu agakartarka@seznam.cz
 
Je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky          721 570 333 (na SMS nereaguji).

Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo potvrdili Váš termín z objednávky. Pak teprve zaplatíte celou platbu, nebo zálohu na účet 107—9720800277/0100 s VS "Vaše telefonní číslo". Případný celý doplatek bude proveden na místě hotově.

 

 

                     KDY středa 27.11.2019 (workshop) 

                                                               


téma: Restart vašich životů

           Odblokování strachů, psychických problémů

           Řešení jakéhokoli problému       

                (př. drogy, alkohol, agrese, nesoustředěnost, samotu, peníze, lásku, zneužití, atd.)

           Zvednutí sebevědomí ve skupině

           Napojení se na kolektivní energii

           Strom smrti a duše zemřelých

                   - chcete vědět, kde jsou

                   - chcete jim něco sdělit

                   - co dělají, jak se jim daří atd. 

                   - možnost spojení (záleží na odešlé duši)

                                                                                                 Jak se vyrovnat  se ztrátou milované osoby, zvířecího miláčka
 

        
Registrace:   8.00 - 8.15 hodin
Průběh:        8.15 – 11.00 poté přestávka 1 hodinu (nebo dle dohody)
                  12.00 - 13.00 poté přestávka 15 minut
                  13.15 - 15.00 konec


Kde: Místo konání je na území Praha 1 až 10, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude               sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni.

Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČ: 03864049

Lektoři: Aga kartářka, mág (EZO.TV) + host

Cena: 4.850,- Kč

sebou: barevné pastelky 10 barev: žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, zelená, modrá, hnědá,
            černá a bílá, tvrdou podložku, přezuvky, neprůhledný šátek, bílý papíry, pití, hořkou čokoládu

                                              

                                                   tento seminář je pro jednotlivce

 

 

KDY sobota 30.11.2019 

 

místo volné 0x

 

 téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.
            Očištění od prokletí a negativních vlivů

 

 

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky, bílý papír

 

pro jednotlivce

 

KDY neděle 1.12.2019

                                      volné místo  0x 

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           (láska, ego, minulé životy i současný život)
           Partnerské, rodinné, dětské vazby atd.

           Konstelace magií

                    
          

 

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

    

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.

 

Konstelace magií -  při které dochází k hlubšímu odhalení problému, příčiny. Zprostředkuje jiný náhled na danou situaci pro pochopení, odhalení a ukázání řešení.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby


Kde: Praha 1
 

 
Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, kapesníky 

 

 NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK i vhodný dárek

 

   

                   KDY středa 4.12. 2019 (workshop)

                                                  počet účastníků omezen na ... osob

                         
 

téma: Magie v praxi - probuzení síly Ve Gevura

           Zbavování se strachů, bloků, stresů, únavy

           Odbourání psychických problémů, závislostí, depresí, upírství 

      Harmonizace duše a těla 

      Kolektivní regrese - progrese magií    

      Uvědomění si svých možností, potencionálu

      Motivace, komunikace, diskuze

     

Setkání na semináři vám přinese do vašich Životů rozvoj, objevení, učení, posílení, komunikaci, poznání na jakékoli úrovni včetně té duchovní atd..

 

Každý dostane co dostat má.

 

Můžete mít nevyřešené záležitosti, zatížení, prokletí, uhranutí Vás, vašeho rodu, rodiny atd., které svazují, dělají problémy a mohou být spojeny i s minulými životy, které přecházejí do Vašeho současného života a tím ovlivňujete, tvoříte svou další budoucnost.

 

Působením a  zvýšením energetického pole je možnost odstranit jakýkoli problém, za předpokladu, že to bude v souladu s Bohem - Univerzem.

 

Nikdy není pozdě na změnu, ale je to na VÁS. 

 

Cílem je probuzení, poznání, odhalení a uvědomění si vlastního potencionálu a hodnot, aby jednotlivý KLIENT byl přínosem pro sebe, ale i pro druhé a to hlavně pro ty nejbližší, aby byl silný, však vnitřně pokorný, aby byl sám sebou, aby si zlepšil celkový stav v jakékoli oblasti svého života, zároveň konfrontace s přítomností, aby klient mohl pochopit, proč nemůže mít toho správného partnera, proč je nemocný, proč má nedostatek peněz, proč mu krachuje firma, proč nemá energii, proč droguje, proč je alkoholik, proč ho opouští partner, proč ... a na tyto proč, má možnost najít odpovědi a řešení.

 

                        MILUJTE SVÉ JEDINEČNÉ ŽIVOTY.                        

 

 

Registrace: 10.00 - 10.15 hodin
Průběh:       10.15 začátek

                  12.30 - 13.30 přestávka (nebo dle dohody)
                  14.00 - 14.15 přestávka 
                  17.30 konec

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1 až 10, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni.  Netýká se firem, podniků, atd. pro ně po dohodě dojíždím.
 

 

Lektoři: Aga kartářka, mág (EZO.TV) + host 
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o. IČO: 03864049

 

Cena: 5.550,- Kč
 

sebou: barevné pastelky 10 barev: žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, zelená, modrá, hnědá, černá a bílá, tvrdou podložku, přezuvky, bílé papíry 4x, neprůhledný šátek, kapesníky, pití.

                                                     

                                                 tento seminář je pro jednotlivce

 

 

KDY sobota 7.12.2019

 

volná místa 0x

 

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           (láska, ego, minulé životy i současný život)
           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.

           Exorcismus
          

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky, bílý papír

 

                                                  tento seminář je pro jednotlivce

 

 

KDY neděle 8.12.2019

 

volná místa 0x

 

 

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           (láska, ego, minulé životy i současný život)
           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.

           Exorcismus

           
          

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky, bílý papír

           

                    VYSVĚCENÍ - ŽEHNÁNÍ magií

 

 

                                         KDY úterý 10.12.2019

 

 

jiné termíny lze dojednat dohodou

 

 

téma:                                                                                                                         Vysvěcení magií je očišťování, vysvobození, vyvázání, odvedení, odstraňování od negativních energií, od astrálních entit, od nočních útoků, od duší zemřelých lidí, od prokletí, od kletby rodinné i osobní, od démonů, od zla, od očarování, od negativního čarování, od uřknutí, od uhranutí atd..

 

Žehnání magií je obřad s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví – před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd..                                                            Provádím většinou po vysvěcení magií, ale může být konáno ŽEHNÁNÍ MAGIÍ samostatně.

 

 

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

Vysvěcení a žehnání magií je prováděno na osobě, osobách, dětech, zvířatech, firmách, předmětech, věcech, domech, pozemcích, rostlinách, půdě, atd..

 

Trápí Vás noční můry, jste pořád unavení bez energie, máte deprese, jste zlostný a nevíte proč, nedaří se vám v životě, dějí se vám rozumem nevysvětlitelné věci, nemáte peníze, máte problémy se zdravím, ač se každému včetně lékařů zdáte být zdraví, drogy nebo alkohol vám ničí život a chcete to změnit, máte exekuci, nemůžete prodat nemovitost, nedaří se vám pracovně, nejbližší lidi a zvířata kolem vás jsou nemocní - hlavně děti (křičení v noci, pomočování v noci, časté buzení v noci, nervozita, atd.), máte návštěvy v různých podobách, projevech duše zemřelých lidí, atd. - třeba pro vás mají nějaký vzkaz, že vás někdo sleduje, neustále se vám ničí věci, máte problémy s autem, necítíte se doma spokojení, ztrácejí se vám věci, firma má problémy, nefunguje vám firma, hotel, podnikání,  atd..

 

Vysvěcení a žehnání magií jsou také odváděny duše zemřelých ke světlu - Bohu. 

Vysvěcení a žehnání magií je vhodné mít i jako prevenci.

 

Průběh:    dle dohody s klientem
               konec dle aktuální potřeby
 
Kde: Místo konání je dle zadání a potřeby klienta.
        Při osobní návštěvě napište v přihlášce do kolonky ,,poznámky" přesné určení místa s adresou,
          kde bude služba konána.
 
Pořadatel: Advcoms s.r.o. IČO: 03864049
 

Lektoři: Aga

 

Cena je určována individuálně dle náročnosti, ale klient bude o ceně dopředu srozuměn.

Praha 1 až 10 zdarma a ostatní za 1 km/10,- Kč nebo dohodou.
 
Pro urychlení a ušetření Vašich peněz je vhodné popsat problém, zda ho znáte do emailu agakartarka@seznam.cz
 
Je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky            721 570 333 (na SMS nereaguji).

Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo potvrdili Váš termín z objednávky. Pak teprve zaplatíte celou platbu, nebo zálohu na účet 107—9720800277/0100 s VS "Vaše telefonní číslo". Případný celý doplatek bude proveden na místě hotově.
 
 

                      
      VHODNÉ pro firmu, podnik, školní zařízení, atd.

téma, místo, datum a čas lze po dohodě měnit

 

 

 

                      KDY čtvrtek 12.12.2019 (workshop)

 

 

téma:

 

Keltský strom financí, vztahů, prosperity 

(řešení jakýkoli problém -  vztahy pracovní, finance, spory, neshody ve vedení, spolupráce, investice, neúspěch, komunikace, strachy, bloky, stresy atd.)  

 

Věštba na 1. měsíce

Facilitace a mediace magií

Zvýšení kolektivního potencionálu a energie

Tanec nág

Meditace
 

Cílem je odbourávání bloků, stresů, strachů ale i pročištění vztahů v kolektivu či na pracovišti, najít řešení, umožnit všem zúčastněným, že se mohou také vyjádřit a to proto, aby jednotlivá osoba v pracovním procesu pochopila, pak uspěla a tím byla přínosem pro celek ve firmě, podniku, školním zařízením atd., tak i pro sebe. Někteří lidé na pracovišti mohou mít s vámi a vy s nimi nevyřešené záležitosti, které vás svazují a mohou být spojeny s minulými životy, které přecházejí do přítomnosti a tím i do budoucnosti, proto je důležitá komunikace na všech úrovních. Zvýšení energetického pole účastníků, pozitivní naladění s kolektivním prožitek je další vstup pro řešení problémů, finanční jistotu, prosperitu. Možné poznání, uvědomění si, proč se nedaří na které pozici, nebo přímo vám ve vedení společnosti, nebo podnikateli a jak to zlepšit, aby práce byla darem, ne stresem, které je v peněžním růstu.                    Je to výzva.  
           
Registrace: 9.45 - 10.00 hodin
Průběh:      10.00 – 12.00 poté přestávka 1 hodinu (nebo dle dohody)
                  12.00 - 13.00 přestávky dle dohody 
                  16.00 ukončení dle dohody


Kde: Místo konání je na území Praha 1 až 10, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, podniků, atd. pro ně po dohodě dojíždím.                                              


Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049
 
Lektoři: Aga kartářka, mág (EZO.TV) + možná host   

Cena:  Cena dohodou

sebou: barevné pastelky 10 barev: žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, zelená, modrá, hnědá,
            černá a bílá, tvrdou podložku, přezuvky, pití, šátek, 5x bílé papíry      

sebou - po dohodě s firmou upravíme dle potřeby                        

 

 

tento seminář je pro jednotlivce

 

KDY sobota 14.12.2019    

                                                               

                                                               volné místo 2x

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.
           Očištění od prokletí a negativních vlivů

         

             Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby


Kde: Místo konání je na území Praha 1 až 10, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.

 
Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky

tento seminář je pro jednotlivce

 

KDY neděle 15.12.2019  

                                                            

                                                                voná místa 2x

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           (láska, ego, minulé životy i současný život)
           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd. 

           Exorcismus             

                  Konstelace magií
         

 

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.

 

Konstelace magií -  při které dochází k hlubšímu odhalení problému, příčiny. Zprostředkuje jiný náhled na danou situaci pro pochopení, odhalení a ukázání řešení.

 

Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby


Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.

 
Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: neprůhledný šátek, malý ručník, hořkou čokoládu, pití, kapesníky

                                            

 

                                                     tento seminář je pro jednotlivce

 

 

KDY sobota 21.12. 2019

 

volná místa 2x

 

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           (láska, ego, minulé životy i současný život)
           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.

           Exorcismus
          

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky, bílý papír

                                                     

                                                       tento seminář je pro jednotlivce

 

 

KDY neděle 22.12. 2019

 

volná místa 1x

 

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           (láska, ego, minulé životy i současný život)
           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.

           Exorcismus
          

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky, bílý papír

 

                                                   tento seminář je pro jednotlivce

 

KDY sobota 28.12.2019

 

volné místo 2x

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

          Očištění od prokletí a negativních vlivů
          Konstelace magií

 

 

             Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.                        

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.

 

 

Konstelace magií -  při které dochází k hlubšímu odhalení problému, příčiny. Zprostředkuje jiný náhled na danou situaci pro pochopení, odhalení a ukázání řešení.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby


Kde: Místo konání je na území Praha 1 až 10, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.
 
Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, bílý papír, kapesníky 

                            

                                                   tento seminář je pro jednotlivce

 

 

KDY neděle 29.12.2019

 

volná místa 2x

 

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           (láska, ego, minulé životy i současný život)
           Partnerské,rodinné,dětské vazby atd.

           Exorcismus
          

Cílem tohoto semináře je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

 

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: barevné pastelky: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, tvrdou podložku, kapesníky, bílý papír

 

pro jednotlivce

 

KDY sobota 4.1.2020

                                     volné místo  1x 

 

téma: Regrese - progrese pomoci magie 

           (láska, ego, minulé životy i současný život)
           Partnerské, rodinné, dětské vazby atd.
           Exorcismus

 

 

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

    

Regrese – progrese pomocí magie je způsob, díky které se můžete vrátit do minulých životů s posunem do budoucnosti v současném životě i s odpuštěním. Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek). Máte možnost zjistit, pochopit proč prožíváte stejné životní situace, nebo proč se vám to či ono děje, pochopit sami sebe. Regresí – progresí pomocí magie můžete pochopit jakékoli souvislost, děje a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.


Registrace: dle dohody s klientem
Průběh:      začátek dle dohody s klientem
                   konec dle aktuální potřeby


Kde: Praha 1
 

 
Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga

Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven
 

sebou: neprůhledný šátek, malý ručník, pití, přezuvky, kapesníky 

 

 

KDY neděle 5.1. 2020

                                   

                                            voná místa 6x                                               

 

téma: Meditace s Mirkou - šamanka

 

Cílem tohoto semináře je zklidnění duše i těla v lásce a dosažení vnitřní harmonie s napojení na vnitřního rádce nebo zdroj.  

 

Meditací můžete odbourat stres, zlepšit zdravotní potíže, ozdravit tělo i ducha, nabrat energii. 

 

Registrace: 10.45 -11.00
Průběh: 11.00 - 13.00    


Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, pro ně po dohodě dojíždím.


Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Mirka

Cena: 1000,-Kč


sebou: malý ručník, pití, přezuvky, kapesníky, pod sebe podložku (karimatku), sportovní, nebo pohodlné oblečení - možnost převléknutí, deku

 

                místo, téma, datum, čas lze po dohodě měnit

 

                             Doporučujeme

            

             firmám, podnikům, samostatně výdělečným osobám, školním zařízením atd.

             

 

  KDY úterý 11.2.2020 (workshop)

 


téma:  Jak zvládat stres, únavu, strachy v pracovním procesu

                   Jak mít větší výkonnost a motivaci

            Řešení konfliktů (zaměstnanců, neshody ve vedení, problémy jednotlivce atd.)
            Tanec Akino pro finanční podporu

            Kabalistický strom života     

            Napojení se na kolektivní pozitivní energii    

            Síla prosperity, lásky, radosti, spolupráce

            Diskuze

          

Cílem je objevení, nalezení problému, odpovědnost a respekt k druhým, spolupráce, úspěšnost, zvýšit nebo nalézt potenciál a jeho využití, odbourávání bloků, únavy, stresů, objasnění příčin, které nepodporují vaše cíle (prosperitu, radostnou spolupráci, ztrátu peněz, neuhrazené pohledávky, pracovní vztahy, efektivnost atd.) a následné ozdravění, řešení, restart, zlepšení výkonu, uspořádání vztahů atd.. a to včetně karmických zátěží vázaný k lidem i k vaší pracovní činnosti. Jak pracovat, vést efektivně, komunikovat na různých úrovních, mít radost a těšit se z toho co děláte, aby práce byla darem, ne stresem. 
  

                      ZDOKONALUJTE SEBE, AŤ MŮŽETE MÍT DOKONALEJŠÍ SVĚT KOLEM SEBE.

 

 

Registrace:   10.00- 9.15 hodin dle dohody
Průběh:        9.15 – 12.00 poté přestávka 1 hodinu (nebo dle dohody)
                  13.00 - 14.15 poté přestávka 15 minut
                  14.15 -  16.00 konec nebo dle dohody


Kde:  Místo konání je na území Praha 1 až 10, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni.

Netýká se, když ,,akce - seminář" bude na požadavek v místě určeném objednavatelem, nebo zadavatelem.                           
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČ: 03864049

Lektoři: Aga kartářka, mág (EZO.TV) + host

Cena: 4150,-Kč dle dohody

sebou: pohodlné oblečení, pití, kapesníky

                                         

         

                    Vhodné pro firmy, podniky, školní zařízení, Osvč, skupiny i jednotlivce,  atd.

 

 

KDY  čtvrtek 5.3.2020 (workshop)

 

 


téma: Konstelace pomocí magie ve skupině

                   (řešení jakýkoli problém -  vztahy pracovní, finance, spory, neshody ve vedení,
                                                          spolupráce, investice, úspěch, strachy, bloky, stresy atd.)

                        

           Facilitace a mediace

           Kolektivní tok energie

           Být prospěšný druhým a tím i sobě

           Tanec přátelství a prosperity

           Meditace                                                          

           Předání pozitivní energie

 

Cílem tohoto semináře je efektivní způsob jak uspořádat, rozklíčovat, vidět, pochopit, otevřít, upozornit i uvolnit energie a to na různá témata, která mohou mít souvislosti z minulých, přítomných životů, tak i mohou zasahovat do budoucnosti. Proč se to či ono děje a najít řešení, nebo jak případným událostem předejít. Můžou se tím odstranit problémy, jevy, které brzdí a nepodporují váš byznys, tok peněz, nebo neklid, problémy v týmu, neuhrazené pohledávky, exekuce, atd. nebo se rozhodujete kam investovat, jak rozhýbat tok peněz a tím i nové pracovní příležitosti.  Seminář je zaměřen také na vyjádření a rozvinutí kreativity jednotlivce i týmu.      

   

 

Registrace:    9.45 -   10.00 hodin
Průběh:         10.00 – 13.00 poté přestávka 1 hodinu (nebo dle dohody)
                   14.00 - 15.00 poté přestávka 15 minut
                   15.00.- 16.00


Kde: Místo konání je na území Praha 1 až 10, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. Netýká se firem, podniků, atd. pro ně po dohodě dojíždím.


Pořadatel: Advcoms s.r.o. IČO: 03864049

Lektoři: AGA kartářka, mág (EZO.TV) + host 

Cena: dohodou

sebou: tvrdou podložku, přezuvky, bílý papíry, červenou stužku 1 m, neprůhledný šátek, pití
         
 

Po vyplnění závazné přihlášky na Vámi vybraný termín akce, Vám odpovíme v co nejkratší možné době, že jsme Vaši závaznou přihlášku zaregistrovali, po našem potvrzení, pak teprve uhradíte zálohu ve výši 500 Kč/za osobu. Doplatek na místě, nebo celou platbu na účet, není-li dohodnuto jinak.


PLATBY - zálohu, nebo celou platbu uskutečněte převodem na účet 107-9720800277/0100, při variabilním symbolu uvádějte datum akce, nebo Vaše telefonní číslo. V případě nejasností volejte 721 570 333, nebo email agakartarka@seznam.cz


Vyhrazujeme si právo v případech, které nemůžeme ovlivnit, změny u lektorů, obchodních partnerů, dopravců (akce konané př. v cizině atd.), malého počtu přihlášených klientů apod. zrušit akci, téma, změnit místo konání, můžeme přesunout termín, nahradit jiné téma, akci s jiným lektorem a upravit cenu. V případě kdykoli zrušené akce, téma, nemá klient nárok na úhradu jakýchkoliv dalších nákladů. Při zrušení námi akce, téma, bude klientovi vrácena peněžní částka, která byla již už uhrazena v plné výši i s nevratnou registrační zálohou na adresu nebo na účet v objednávce. Po dohodě je možnost vrátit již uhrazené peníze i jiným způsobem. Děkujeme za pochopení.