Cestovaní

s cestovní kanceláří, agenturou, lektory


Vážení klienti, poutníci, cestovatelé,

rozšiřujeme nabídku o destinace ZANZIBAR, SRÍ LANKA, MALEDIVY pro páry, jednotlivce, rodinu, skupiny, vhodné i pro firmy.

 

Připravíme vám individuální nabídku pro poznávací, tak pobytový program s možnostmi zaměřenými na váš osobní, duchovní růst a to s ubytováním i meditačním pobytem v budhistických chrámech s mnichy, dále jóga, masáže, meditace atd., počet účastníků neomezen.

 

 

Od šesti osob dle destinace, programu, můžete využít naší služby, že budete mít k dispozici českého lektora/ku, instruktora z různých duchovních, ezoterických odvětví i ve sportovních aktivitách ve formě semináře, kurzu, koučinku atd. po celý váš pobyt, nebo za příplatek poskytneme i pro menší počet od 1 osoby a to dle dohody.

 

 

Termín, délka pobytu, výlety, kvalita ubytování, odletové letiště, vám zpracujeme dle vašich požadavků, přání, potřeb, nebo doporučíme z naší nabídky.
Foto a info na vyžádání emailem, nebo nezávaznou poptávkou.

 

 

Chápeme, že někteří máte rodiny a chtěli byste uskutečnit s námi nějakou cestu do zahraničí, ale nemáte kam dát děti, zařídíme po celou dobu vašeho pobytu hlídání, ale upozorňujeme, že služba je zpoplatněná.

 

 

Chcete-li cestovat sami, nabízíme službu, která vám pomůže zkvalitnit dovolenou a kterou oceníte až na místě pobytu, protože námi nabízené destinace, jsme osobně navštívili.

 

 

Letenky zajišťujeme u prověřených partnerský společnosti.

 

 

CENOVÁ bezplatná kalkulace vám bude poskytnuta, zpracována až na základě vaší nezávazné poptávky.

 

Nabízíme:
1. Zanzibar – ostrov Pemba (pobytový)
2. Srí Lanka + moře (pobytový)
3. Maledivy + moře (pobytový)
 

Na Maledivách můžeme poskytnout hotel u moře, který je vhodný i pro páry stejného pohlaví.Doporučujeme:
4. památky (poznávací) Srí Lanka + moře (pobytový) Srí Lanka
5. památky (poznávací) Srí Lanka + moře (pobytový) Maledivy

 

 

ZANZIBAR – neboli „Ostrov koření“, je ostrovní část Tanzanie, se rozprostírá zejména na dvou hlavních ostrovech - Unguja a Pemba, je to skvělá dovolená plná neopakovatelných zážitků, zároveň klidu a odpočinku u pobřeží východní Afriky.

 

 

 

Ostrov Pemba neboli „Zelený Ostrov“, je bezpečnou méně navštěvovanou, neobjevenou destinací. Leží severně od Zanzibaru, má překrásné písčité pláže s pozvolným vstupem do průzračného moře, kde odliv není tak zřetelná jako v jiných částech Zanzibaru, tak máte možnost koupání po celý den. Je to vynikající lokalita pro potápění, šnorchlování, objevování říše moře bez velkého plaveckého nadání. Najdete zde rozsáhlé porosty mangrove, kokosové palmy, baobaby, chlebovníky, palmy cukrové, pepřovníky, zázvorovníky, pěstuje se zde vanilka, skořice, muškátový oříšek a na víc celý ostrov voní hřebíčkem, jehož keři je přímo zahlcen.

 

 

Na Pembě můžete v jeho jediné části navštívit ptáky Kaloni - Redfox, které nejsou nikde na světě. Jsou výjimeční, že mají červené břicha.

 

 

Nikdy nezapomenete a možná se budete na Pembu vracet pro neopakovatelnou kuchyni ze škály pokrmů – africké, evropské, středomořské, italské, vegetariánské, mořské plody a ryby ten den ulovené, nebo pro pozorování západu slunce, nebo pro čisté a teplé moře. Je toho mnohem více a co dodat. Jet tam a zažít to.

 

 

 

SRÍ LANKA – mnoho zajímavostí včetně odpočinku u moře, kam se vydat, vidět, něco prožít.

 

 

Najdete tu významné kulturní památky a některé jsou zapsané na seznamu UNESCO.

 

Tak něco z nich a dalšího:

 

 • originálně zdobené jeskyní chrámy v Dambulle, jsou tvořeny pěti nádherně zdobenými jeskyněmi se 150 zpodobeními Buddhy
 • tajemná skalní pevnost Sigiriya, kde jsou zbytky osídlení, pevnost je obklopena královskými zahradami, cestou k vrcholu můžete obdivovat starodávné skalní fresky a obrovské lví tlapy vytesané do skály
 • starodávné královské město Polonnaruwu se zbytky královských paláců
 • starodávné královské město Kandy s Chrámem Buddhova zubu
 • malebné čajové plantáže
 • horské vyhlídky, divoké vodopády a koloniální městečko Nuwara Eliya, má také přezdívku,,Malá Anglie“, kde je továrna na zpracování čaje, kterou lze navštívit
 • možnost meditace v buddhistických chrámech
 • národní park Minneriya je sloní safari, kde žije 300 slonů
 • projížďky na slonech u vodní nádrže nedaleko Dambully
 • zahrada koření, zde uvidíte, jak se pěstuje vanilka, skořice, kardamom a jiné exotické koření
 • horské městečko Haputale se nachází uprostřed čajových plantáží
 • královská botanická zahrada Peradeniya, v níž rostou obrovské bambusy, salámovníky a další vzácné druhy palem

MALEDIVY – jsou tropickou destinací v Indickém oceánu, je to ráj na Zemi s bělostnými a klidnými lagunami a jemným pískem. Každý ostrov má vlastní rezort, díky čemuž získáte dostatek soukromí a klidu dopřát si luxusní odpočinek. Maledivské resorty nejsou velké hotelové budovy, ale naopak sestávají z bungalovů a vilek, které některé jsou umístěné na kůlech přímo nad vodou a tak nabízejí přímý vstup do průzračného oceánu.

 

Tak něco z nich a dalšího:

 

 • relaxace, pohoda na bělostných plážích s tyrkysovými lagunami
 • šnorchlujte
 • potápění a objevování podmořského světa
 • masáže
 • meditace
 • život na tropických ostrovech
 • ochutnejte vynikající jídlo ostrovních resortů
 • v resortech plavky evropského stylu

 

Kontaktujte nás agakartarka@seznam.cz, tel. 721 570 333.