Čakry
čistění bílou magií


Čakry jsou energetická regulační místa v těle, jimiž proudí jimi energie a ovlivňují jednotlivce jeho život. Propojují hmotný, materiální a nehmotný, nemateriální svět. Je 7 základních čaker. Ča rotující – kra kolo. Každá čakra má svůj význam a důležitost, jako 7 dní v týdnu odrážející v našem život i v podobenství Mojžíše – bible ,,A do sedmého dne Bůh dokončil své dílo, které dělal, a sedmý den přistoupil k tomu, aby odpočinul* od všeho svého díla, jež dělal. Bůh přistoupil k tomu, aby požehnal sedmému dni a učinil jej posvátným,* protože v něm odpočívá* od všeho svého díla, jež Bůh stvořil, aby bylo uděláno.”

 

Pokud chcete očistit své čakry bílou magií a léčit, bylo by pak dobré dále pracovat na sobě, na svých postojích atd., protože nic není napořád, když k tomu dál nebudete dodávat vaši další sílu, energii. Čakry mohou souviset i se špatnou karmou, kterou, můžete úplně změnit, neutralizovat pozitivním konáním, dobrými činy.

 

Pracuje se jen s jedním klientem na dálku.

 

      30 minut    500,- Kč
      60 minut  1.000,- Kč

 

Pracuje se jen s jedním klientem osobně.

 

      30 minut  0.000,- Kč - cena dohodou
      60 minut  0.000,- Kč - cena dohodou

 

Cena se může změnit dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ceně srozuměn.

  • Na čištění čaker bílou magií je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).

  • Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo ho potvrdili. Služba na dálku musí být uhrazena předem. Na osobní setkání, zaplatíte zálohu, která bude dohodnuta předem na účet 107-9720800277/0100 do VS uvádějte datum služby, nebo číslo, které vám bude přiděleno, pro identifikaci. Doplatek na místě.