Čistění čaker
bílou magií


Čakry jsou energetická regulační místa v těle, jimiž proudí jimi energie a ovlivňují jednotlivce jeho život. Propojují hmotný, materiální a nehmotný, nemateriální svět. Je 7 základních čaker. Ča rotující – kra kolo. Každá čakra má svůj význam a důležitost, jako 7 dní v týdnu odrážející v našem život i v podobenství Mojžíše – bible ,,A do sedmého dne Bůh dokončil své dílo, které dělal, a sedmý den přistoupil k tomu, aby odpočinul* od všeho svého díla, jež dělal. Bůh přistoupil k tomu, aby požehnal sedmému dni a učinil jej posvátným,* protože v něm odpočívá* od všeho svého díla, jež Bůh stvořil, aby bylo uděláno.”


Pokud chcete očistit své čakry bílou magií a léčit, bylo by pak dobré dále pracovat na sobě, na svých postojích atd., protože nic není napořád, když k tomu dál nebudete dodávat vaši další sílu, energii. Čakry mohou souviset i se špatnou karmou, kterou, můžete úplně změnit, neutralizovat pozitivním konáním, dobrými činy.

  Pracuji jen s jedním klientem na dálku.

 • 30 minut
  60 minut
  500,- Kč
  1.000,- Kč
 • Pracuji jen s jedním klientem osobně.

 • 30 minut
  60 minut
  3.000,- Kč
  4.000,- Kč
 • Cena se může změnit dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ceně srozuměn.


 • Na čištění čaker bílou magií je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz , nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).

 • Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo ho potvrdili. Pak teprve zaplatíte zálohu 2.000,- Kč na účet 107—9720800277/0100 s VS "Vaše telefonní číslo". Doplatek na místě.