Regrese ženy

těhotenství neplodnost, potrat


Těhotenství


Uvolňující cvičení pomocí magie, je pro ženy v prenatálním a perinatálním období, které si dítě přejí, ale i pro ty co z nějakého důvodu váhají, zda si mají plod dítě nechat a mají zájem se dozvědět více, nebo jen ze zvědavosti a mít neopakovatelný zážitek.


Cílem je dozvědět se informace, které můžou být důležité a možná rozhodující pro váš další Život, nebo si to užijte v dokonalém harmonickém propojení s budoucím dítětem.

Máte příležitost se dozvědět o své plodu, nenarozeném dítěti, jak se mu vede, co chce, co mu ubližuje, kdo je opravdu jeho biologický otec, jak se na vás těší, jeho pohlaví, kdo je, zda je zdravé, bude zdravé, zjistit možná rizika jak pro dítě, tak pro sebe, jak to bude v perinatální období, co máte udělat, aby ho otec miloval, uznal, co bylo jako duše dříve, zda nemá spojitost s někým z vaší rodiny, zda si ho máte ponechat, jak to všechno zvládnete atd. a tím porozumět některým záležitostem, které můžete změnit. Bude Vám možná dopřána možnost, zda to jeho duše dovolí, pro přímou komunikaci s napojením vaším hlasem, nebudete to vnímat jen vizualizací, ale bude si s plodem, budoucím dítětem povídat.

Cílem je ukázat, nahlédnout na danou situaci a pomoc ženě v jejím rozhodnutí, ať bude jakékoli, zda si má plod dítěte ponechat, či se ho zbavit, prožít uměle vyvolaný potrat. „Nesuď, aby jsi nebyli souzen člověče.” LÁSKA, MODLITBA, ODPUŠTĚNÍ.

Neplodnost, potrat


Regrese - Progrese magií je pro ženy, které nemohou otěhotnět, mají potraty jak samovolné, tak uměle vyvolávané.


Cílem je porozumět souvislostem, proč žena má problémy otěhotnět, je neplodná, má samovolné potraty. Umožnit nahlédnout, proč se to tak děje. Proč odešlé duše, které jsou připravené přijít a Žít, které Bůh posílá opět do tohoto světa a oni by chtěli do těla této ženy, nebo jsou krátce v těle ženy a hlásí se o Život, ale nemají z karmického důvodu pro to prostor, nebo nemohou z nějaké zátěže, příčiny či důvodu přijít na tento svět ŽÍT, která se týká i samotné ženy, nebo jejího partnera, nebo obou a to i zátěže jejich rodů. ŽENO ZMĚŇ TO, ať to dopadne jakkoli.


Cílem je umožnit ženě která nemůže otěhotnět, má samovolné potraty, nebo prožila uměle vyvolaný potrat, aby porozuměla, nahlédla, pochopila. Proč se to děje. Proč to musí tak být. Proč to podstoupila. Jak jí to zasahuje do současného života a co proto může udělat, aby to změnila, zda to bude možné, nebo aby se zbavila té tíhy, břemene a byla opět spokojená, šťastná. ŽENO je to pro tebe výzva.


Vždy to souvisí s konkrétní ženou, jak se očistit, odpustit, milovat a uzdravit se ze ztráty, ať nedobrovolného či dobrovolného nenarozeného plodu a to pro váš Život ŽENY, pro vaše zdraví, jak současné tak budoucí. LÁSKA, MODLITBA, ODPUŠTĚNÍ.


 • Zde pracuji jen s jednou klientkou.
 • pro klientky které se rozhodují zda postoupí zákrok dobrovolně
 •   30 minut 1.500,- Kč
    60 minut 3.000,- Kč
  120 minut 5.000,- Kč

 • pro ostatní klientky
 •   30 minut 3.500,- Kč
    60 minut 5.000,- Kč
  120 minut 10.000,- Kč
  180 minut 12.000,- Kč

 • Uvolňující těhotenské cvičení magií, nebo regrese – progrese magií pro ženy, je třeba se na službu předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).

 • Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo ho potvrdili. Pak teprve zaplatíte zálohu, nebo celou platbu na účet 107—9720800277/0100 do VS uvádějte datum výkladu, nebo číslo, které vám bude přiděleno, pro identifikaci. Doplatek na místě.