Negativní energie
odstraňování magií

vytvořte si svůj kruh ochrany magií za pomocí Agy


ODSTRAŇOVÁNÍ A OČIŠTĚNÍ OD NEGATIVNÍCH ENERGIE, VLIVŮ MAGIÍ Z VÁS, Z VAŠEHO DOMOVA, KANCELÁŘE, FIRMY, PROSTŘEDÍ atd. (př. prokletí, odvedení duše, osvobození člověka, některé duševní choroby, zrušení očarování, zrušení kletby včetně rodinných, očištění zvířat, věcí, domů, pozemků, atd.)


Bude se Vám lépe žít, ve Vašem prostředí, které je tvořeno a ovlivňováno různými energiemi (př. pomoc při zdravotních potíží, vydělat více peněz, být úspěšnější, urovnání rodinných konfliktů, rozvody, úmrtí, neúspěšnost firmy, nezaměstnanost, deprese, únava, psychické problémy, atd.)


Očista od prokletí, uřknutí, kletby atd. – je to vyřknuté a konané záměrně zlo, nebo prováděné záměrně zlo v rituálech, někdy může být děláno se záměrem dobra, ale provedení může být od temnot (př. Získání partnera, který je zadaný a ještě horší když má děti. Dobro je, že chci muže, kterého miluji, ale zlo, že chci odtrhnout muže od rodiny s dětmi a jsem příčina toho, že muž chce od své rodiny s dětmi odejít, kuli mě a nemá ten vztah dořešený.)


Vysvěcení magií konám očištění, vysvobozuji, vyvazuji, odvádím, odstraňuji od negativních energií, od astrálních entit, od nočních útoků, od duší zemřelých lidí, od prokletí, od kletby rodinné i osobní, od démonů, od zla, od očarování, od negativního čarování, od uřknutí, od uhranutí atd.. i k jiným ochranným aktivitám včetně věcí a to posvátnými úkony.


Žehnání magií provádím obřadem s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví celkově, ale třeba i před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, sňatek, partnerství, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd.. Provádím většinou po vysvěcení magií, ale může být konáno ŽEHNÁNÍ MAGIÍ samostatně. Žehnání vytvoří barieru proti novému vstupu zla a je ochrana proti zlu v jakékoli podobě. Zároveň přivádí dobro a dobrou energii a když je tak se tímto úkonem posiluje i někdy zpečeťuje.


Atributy jsou podobné, ale rozdíly mají, a to i v provedení samotné činnosti.

 • 30 minut
  60 minut
  120 minut
  3.000,- Kč
  5.000,- Kč
  10.000,- Kč
 • Doprava Praha 1 až 10 zdarma a ostatní za 1 km/10,- Kč.
  Provádí se přímo v místě, kde je třeba provést odstraňování negativních vlivů.
  Pro urychlení a ušetření Vašich peněz je vhodné popsat problém do emailu.

 • VYTVOŘTE si svůj kruh ochrany magií za pomocí Agy

  ceny kruhu ochrany magií za pomocí Agy pro jednotlivce na dálku

  30 minut
  60 minut
  500,- Kč
  600,- Kč

  ceny kruhu ochrany magií za pomocí Agy pro jednotlivce osobně (zde se sami i naučíte si dělat ochranu)

  30 minut
  60 minut
  3.000,- Kč
  5.000,- Kč


  Ceny služeb se můžou změnit dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ceně srozuměn.

 • Na služby je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).

 • Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo potvrdili Váš termín z objednávky. Pak teprve zaplatíte zálohu, která bude dohodnuta předem na účet 107‑9720800277/0100 do VS uvádějte datum služby, nebo číslo, které vám bude přiděleno, pro identifikaci. Doplatek na místě.