Regresivní terapie

na lásku, vztahy, peníze, práci, zdraví i něco více


 

Jedinečná příležitost, jak změnit program svého chování a tím si zlepšit svůj vlastní Život.

  • Regresivní terapie pomocí magie je rozpomínání, vybavování, prožívání si jakýchkoliv událostí, jak ze současnosti, tak z minulých životů, jenž ovlivňují přítomnost. Láska a odpuštění, je vždy součástí tohoto konání.
  • Máte možnost nahlédnout do širších souvislostí, zjistit, proč prožíváte obdobné životní situace, proč máte psychické problémy, nebo proč se vám to či ono děje, proč.... Máte možnost pochopit svůj problém a sami sebe a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.
  • Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek).
  • Cílem je klientovi otevřít vědomí a poté nahlédnout do podvědomí a pomoc mu dosáhnout, pochopit, zlepšit, pročistit, něco,o co usiluje a to vždy na jeho úrovni, které mu brání mít partnera, mít harmonickou rodinu, mít finance, být úspěšný, zvýšit si úspěch, zlepšit si zdraví, být zdraví, proč nemá energii, proč je alkoholik, proč bere drogy atd..
  • Zde pracuji jen s jedním klientem.
   30minut       0.000,- Kč
   60minut       0.000,- Kč
120 minut       0.000,- Kč
180 minut       0.000,- Kč

Ceny dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ceně srozuměn.

  • Na regresivní terapii je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).
     
  • Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo ho potvrdili. Pak teprve zaplatíte zálohu, která bude dohodnuta předem na účet 107-9720800277/0100 do VS uvádějte datum služby, nebo číslo, které vám bude přiděleno, pro identifikaci. Doplatek na místě.