Rituály magií

pro všechny a na všechno


 

Rituálů máme mnoho a někdy jsou součástí naší existence i našeho každodenního života, že je děláme vědomě, či nevědomě, automaticky a to příklad -  v podobě čištění pravidelně zubů, pití kávy, oblékání, cvičení atd. Záleží také jak k tomu přistupuje ona osoba, která tuto činnost provádí.
 

Rituály magií jsou vyššího významu a praktikovali, věřili vně už naši předchůdci, které jim pomáhaly k dosažení cíle, nebo odstranění překážek. Rituály magií jsou záležitostí žadatele/žadatelů a konatele/konatelů. Jsou určeny pro všechny, ale ne všem se dostane toho co žádají, protože je konáno ve vyšší vibrační síle a jeli, bude-li to v rozporu s energií dobra, cíle, účelu a Bohem Hospodinem, nebude učiněno, konáno. Můžete těmi to praktikami učinit změnu ve svém životě, tak i v životě druhých, nebo si ověřit, že to funguje. Úspěch rituálu magií závisí také na samotném žadateli/žadatelích a to projevem úcty, víry, vděku, důvěry a lásky.  

 

       Nic není nemožné jen, učiňte ten krok a začněte měnit.

 

Bude se Vám lépe žít, ve Vašem prostředí, které je tvořeno a ovlivňováno různými energiemi (př. pomoc při zdravotních potíží, vydělat více peněz, být úspěšnější, urovnání rodinných konfliktů, rozvody, úmrtí, neúspěšnost firmy, nezaměstnanost, deprese, únava, psychické problémy, atd.)

 

Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ceně srozuměn.
   

 • Doprava Praha 1 až 10 zdarma a ostatní za 1 km/10,- Kč.
  Provádí se přímo v místě, kde je třeba provést odstraňování negativních vlivů.
  Pro urychlení a ušetření Vašich peněz je vhodné popsat problém do emailu.   
   
 • Je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).
   
 • Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo potvrdili Váš termín z objednávky. Pak teprve zaplatíte zálohu, která bude dohodnuta předem na účet 107?9720800277/0100 do VS uvádějte datum služby, nebo číslo, které vám bude přiděleno, pro identifikaci. Doplatek na místě.