Výklad zdarma


VÝKLAD ZDARMA na 30 minut

Získáte, když napíšete Váš příběh ze setkání s astrální bytostí, s duchem zemřelého, prožití klinické smrti, setkání s andělem nebo dalšími paranormálními jevy, nebo svůj osobní zvláštní jakýkoli zážitek.
Jelikož se nyní dost často stává, že někteří nepíší své osobní zážitky a využívají, pak výkladu zdarma neoprávněně, proto výklad zdarma může proběhnout, když nám napíšete váš osobní příběh, ale aby obsahoval alespoň jednu normostranu A4, poté bude zvýhodněná cena výkladu karet 500,- Kč na 30 minut, kterou uhradíte předem na účet 107—9720800277/0100 s VS telefonní číslo pro identifikaci vaší platby, abych se vám zpětně mohla ozvat a dohodnout termín výkladu. Druhý výklad 30 minut bude učiněn zdarma a to však do 3 měsíců od poslání vašeho příběhu. Omlouvám se všem, jejichž příspěvky byly a jsou autentické. Není podmínkou nějaká stylistika.Váš příběh zveřejním pod přezdívkou, budete-li si to přát. Přispějete k tomu, že lidé se stejným zážitkem, zkušeností nejsou sami, že nejsou blázni, protože se velmi často stává, že se za tuto skutečnost stydí, nebo se bojí ji někomu sdělit.

Máte neopakovatelnou příležitost získat zdarma výklad na 30 minut s pí Agou, kartářkou, mágem buď po telefonu, nebo osobním setkáním a tím zjistit, proč se ta příhoda, událost atd. stala zrovna Vám. Svých získaných 30 minut zdarma výkladu samozřejmě můžete využít i na jiné dotazy.

 

Nepropásněte jedinečnou šanci! Pošlete nám svůj příběh, protože kapacita je omezená!
Získáte ZDARMA 30 minut s pí Agou kartářkou, mágem v hodnotě 2500,- Kč.

 

Tajemný příběh nám mohou zaslat pouze registrovaní uživatelé, prosím zaregistrujte se tlačítkem níže