Regresivní terapie

na lásku, vztahy, peníze, práci, zdraví i něco více 

Jedinečná příležitost, jak změnit program svého chování a tím si zlepšit svůj vlastní Život.

 

Regresivní terapie pomocí magie provádím na jiné frekvenci mozkových vln. Je to vnímání, pojetí, dále je to rozpomínání, vybavování, prožívání si jakýchkoliv událostí, jak ze současnosti, tak z minulých životů, jenž ovlivňují přítomnost. Láska a odpuštění, je vždy součástí tohoto konání. 

 

Máte možnost nahlédnout do širších souvislostí, zjistit, proč prožíváte obdobné životní situace, proč máte psychické problémy, nebo proč se vám to či ono děje, proč.... Máte možnost pochopit svůj problém a sami sebe a tím najít řešení a tím změnit běh událostí a tím si zlepšit karmu a tím i současný Život včetně zdravotního stavu.                                                        

Možnost otevření třetího oka, duchovní cesty. 

 

Minulé životy i ten současný jste si vytvořili, tvoříte Osud (předurčení) skrze svou karmu (příčina, následek).

 

Zde pracuji jen s jedním klientem.

   30minut       0.000,- Kč
   60minut       0.000,- Kč
120 minut       0.000,- Kč
180 minut       0.000,- Kč

Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.

  • Na regresivní terapii je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).
     
  • Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo ho potvrdili. Pak teprve zaplatíte zálohu, která bude dohodnuta předem na účet 107-9720800277/0100 do VS uvádějte datum služby, nebo číslo, které vám bude přiděleno, pro identifikaci. Doplatek na místě.