Služby Objednávejte se registrací, přihláškou zde na webu, nebo na agakartarka@seznam.cz nebo volejte tel. 721 570 333.

 

V co nejkradší možné době Vám odpovíme, ozveme se, abychom dohodli termín, nebo ho potvrdili.

 

Výklad, služby, akce - semináře, atd. mohou začít okamžitě po dohodě, ale to až po připsání smluvené, dané částky, která se týká hlavně výkladů, konzultací atd. na účet 107-9720800277/0100  do VS uvádějte poslední dvě čísla vašeho telefonu, nebo číslici, která vám bude přidělena a to pro identifikaci. Cena dopravy (mimo návštěvy u nás) na území Prahy 300,-Kč, mimo Prahu 10,-Kč/km. Děkujeme. 

 

•  KONSTELACE OSOBNÍ MAGIÍ za účasti jednoho klienta

 ♦ Provádím za pomocí média, nebo na frekvenci jiného vnímání, nebo za pomoci Vyšší vůle Hospodina. Může se stát, že souvislosti budou i z minulých životů a Vy do nich nahlédnete, které mohou ovlivňovat váš současný život.  

 

60 minut, nebo 120 minut. 

Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.  

 

Konstelace magií je uspořádání, otevření, zprostředkování, nahlédnutí, uvědomění si, očištění, pochopení, pokora, LÁSKA, poznání pravdy, uvolnění emocí i ukázání cesty, jak z daného problému, jak situaci řešit, jak dosáhnout svého cíle, jak změnit danou situaci v které se nacházíte nekomfortně, atd., ale i přispívá k rozvoji Vaší vlastní osobnosti. Je to individuální záležitost, každý dostane co dostat má. Zázraky se dějí, , ale ne sami od sebe, tak hurá do toho, ať najdete proud spokojeného života.

 

•  VÝKLAD KARET - telefonicky na číslo 721 570 333 za běžný tarif

při registraci (použijte tlačítko výše) zvýhodněná cena

30 minut  1.000,- Kč
60 minut  1.500,- Kč   
                                                

•  VÝKLAD KARET s numerologií - telefonicky na číslo 721 570 333 za běžný tarif 

  při registraci (použijte tlačítko výše) zvýhodněná cena   

                      30 minut  1.500,- Kč
                      60 minut  2.000,- Kč

 

•  EXORCISMUS            

Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.

 

•  REGRESE – PROGRESE MAGIÍ vhled do změny života a osudu skrze karmu

♦  Jedinečná příležitost, jak změnit program svého chování a tím si zlepšit, tvořit svůj vlastní Život.

 

Cílem je klientovi otevřít vědomí a poté nahlédnout do podvědomí, s možností do nadvědomí a pomoc mu dosáhnout, pochopit, zlepšit, pročistit, něco o co usiluje a to vždy na jeho úrovni, které mu brání mít partnera, mít harmonickou rodinu, mít finance, být úspěšný, zvýšit si úspěch, zlepšit si zdraví, být zdraví, proč nemá energii, proč je alkoholik, proč bere drogy atd.. Projevy mohou být z přítomnosti, tak z minulosti v tomto životě, tak i z minulých životů, tak i vhledy do budoucnosti. Klient může prožít znovu prenatární stav, může vidět do budoucnosti, může se mu dostat vědění, dle kam až mu to dovolí jeho JÁ, nebo VYŠŠÍ VŮLE.

            Zde pracuji jen s jedním klientem.    
            60 minut    0.000,- Kč
          120 minut    0.000,- Kč
          180 minut    0.000,- Kč  

 Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.  Na vhled je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz , nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji). Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo Váš  potvrdili  z objednávky.

 

•  ODSTRAŇOVÁNÍ a OČIŠTĚNÍ od NEGATIVNÍ ENERGIE, VLIVŮ MAGIÍ Z VÁS, Z VAŠEHO DOMOVA, KANCELÁŘE, FIRMY, PROSTŘEDÍ atd. (př. prokletí, odvedení duše, osvobození člověka, některé duševní choroby, zrušení očarování, zrušení kletby včetně rodinných, očištění zvířat, věcí, domů, pozemků, atd.)    

Bude se Vám lépe žít, ve Vašem prostředí, které je tvořeno a ovlivňováno různými energiemi (př. pomoc při zdravotních potíží, vydělat více peněz, být úspěšnější, urovnání rodinných konfliktů, rozvody, úmrtí, deprese, únava, neúspěšnost firmy, nezaměstnanost, psychické problémy, atd.)

♦  Očista od prokletí, uřknutí, kletby atd. – je to vyřknuté a konané záměrně zlo, nebo prováděné záměrně zlo v rituálech, někdy může být děláno se záměrem dobra, ale provedení může být od temnot (př. Získání partnera, který je zadaný a ještě horší když má děti. Dobro je, že chci muže, kterého miluji, ale zlo, že chci odtrhnout muže od rodiny s dětmi a jsem příčina toho, že muž chce od své rodiny s dětmi odejít, kuli mě a nemá ten vztah dořešený.)                                         

♦  Vysvěcení magií konám očištění, vysvobozuji, vyvazuji, odvádím, odstraňuji od negativních energií, od astrálních entit, od nočních útoků, od duší zemřelých lidí, od prokletí, od kletby rodinné i osobní, od démonů, od zla, od očarování, od negativního čarování, od uřknutí, od uhranutí atd.. i k jiným ochranným aktivitám včetně věcí a to posvátnými úkony.                                                  

♦  Žehnání magií provádím obřadem s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví celkově, ale třeba i před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, sňatek, partnerství, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd.. Provádím většinou po vysvěcení magií, ale může být konáno ŽEHNÁNÍ MAGIÍ samostatně. Žehnání vytvoří barieru proti novému vstupu zla a je ochrana proti zlu v jakékoli podobě. Zároveň přivádí dobro a dobrou energii a když je tak se tímto úkonem posiluje i někdy zpečeťuje.                                                                    

Atributy jsou podobné, ale rozdíly mají, a to i v provedení samotné činnosti.

 

 Ceny dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ceně srozuměn.

• Provádí se přímo v místě, kde je třeba provést odstraňování negativních jakýkoliv vlivů, vysvěcení, nebo se uskutečňuje v případě lidí, zvířat na Praze 1.
Pro urychlení a ušetření Vašich peněz je vhodné popsat problém do emailu.

• Je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz , nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).

 

•  KONZULTACE telefonicky na číslo 721 570 333 za běžný tarif

při registraci (použijte tlačítko výše) zvýhodněná cena, řešení jakéhokoli problému

 30 minut   2.500,- Kč
 60 minut   3.500,- Kč

 

•  OSOBNÍ KONZULTACE BEZ VÝKLADU - Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.

  30 minut  0.000,- Kč
  60 minut  0.000,- Kč
120 minut  0.000,- Kč
 

•  VÝKLAD KARET + osobní konzultace při osobním setkání  

30 minut   4.500,- Kč při řešení více témat  

60 minut   6.500,- Kč při řešení více témat

 

•  VÝKLAD KARET - při osobním setkání

při registraci (použijte tlačítko výše) zvýhodněná cena

30 minut 1.500,- Kč při řešení jednoho tématu

60 minut 2.500,- Kč při řešení jednoho tématu

Bude-li se výklad týkat více osob, cena bude navýšena o 500 Kč za osobu. Doplatek za rozšíření služby bude na místě konání.

 

•  VÝKLAD KARET - při osobním setkání

při objednání a zaplacení nevratné registrační zálohy 500,- Kč na přednáškách, seminářích

15 minut  1.500,- Kč při řešení více témat    

 30 minut  2.500,- Kč při řešení více témat     

 60 minut  3.500,- Kč při řešení více témat

 

♦  Výklad karet je individuálním spojovacím článkem mezi duchovní sférou a Vámi. Výklad karet dá Vašemu životu nový směr, otevře nový pohled. Ujistí Vás, že nejste sami a pomoc přichází právě včas. Nemusí se jednat jen o peníze, lásku, zdraví, rodinu, úspěch, zaměstnání, studium. Karty Vám pomůžou řešit různé Vaše životní situace. Jen Vy sami musíte chtít.

 

•  NUMEROLOGIE  - připravte si datum narození, pro přesnost i čas porodu, ale není nutné. Při řešení, nebo informace o dakších osobách, tak jejich nacionále.

 15 minut  1.000,- Kč
 30 minut 1.500,- Kč

 

•  REGRESE ŽENY - těhotenství, neplodnost, potrat

♦ Regrese – Progrese uvolňující pomocí magie, je pro ženy v prenatálním a perinatálním období, které si dítě přejí, ale i pro ty co z nějakého důvodu váhají, zda si mají budoucí dítě nechat, nebo jen ze zvědavosti a mít neopakovatelný zážitek.

♦ Regrese - Progrese pomocí magie pro ženy, které nemohou otěhotnět, mají potraty jak samovolné, tak uměle vyvolávané, nebo se rozhodují zda si plod dítě nechají.

 

Zde pracuji jen s jednou klientkou.

Cena dle poskytnuté služby, ale klientka bude dopředu o ní srozuměna.

  • pro klientky které se rozhodují zda postoupí zákrok dobrovolně
  • 60 minut   0.000,- Kč
  • 120 minut   0.000,- Kč
     
  • pro ostatní klientky, které nemohou otěhotnět, nebo samovolně přichází o plod (potrácejí)
  • 60 minut   0.000,- Kč
  • 120 minut   0.000,- Kč

•  KONSTELACE VE SKUPINĚ MAGIÍ při čtyřech lidech a více

2000,- Kč (cena za postavení konstelace ve skupině)
500,- Kč/osoba (cena za účast)
Pro firmy, nebo ucelené skupiny je cena dohodou.

♦ Konstelace skupinové, také rodinné, partnerské, podnikové, atd. je za účasti více osob (buď z jednotlivých osob, nebo skupin), kdy po magickém krátkém rituálu vám pomohou ukázat, pročistit, pochopit, otevřít, pocítit souvislosti jak z minulosti, přítomnosti, která bude mít vliv jak na přítomnost, tak i na budoucnost a tím si zlepšit vztahy, finance, zdraví, partnerství, práci, jak vyvést firmu z dluhů, zachránit si manželství, zlepšení výkon ve firmě, naučit se ve firmě komunikovat a to ze svého daného postavení, řešení sexuálního zneužívání a obtěžování, problémy s firmou, jak s rozvodem, atd.

Na konstelaci ve skupině je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).

 

•  LÉČITELSTVÍ  už jen po dohodě a zde si vyhrazuji právo, dle svého uvážení si říci o výši odměny, protože léčím i zdarma. Objednat se můžete telefonicky 721 570 333, nebo nejlépe emailem agakartarka@seznam.cz a zde můžete popsat Vaše trápení, abych mohla předem modlitbou prosit o Vaši žádost, ale není to nutné.

 

•  SLUŽBY zde neuvedené - ceny dohodou (př. návštěva u nemocného, návštěva s konzultací ve vašem domově atd.)

 

•  AKCE, WORKSHOPY, SEMINÁŘE, PŘEDNÁŠKY

Cílem akcí, workshopů, seminářů, přednášek je abyste se mohli rozvíjet, být silný, pomoci Vám, být mezi lidmi, kteří jsou také hledajícími, nebo jen být mezi báječnými lidmi a to VY jste všichni a abyste mohli tvořit a milovat svůj jedinečný Život, který je Dar.

 

Na akcích, seminářích se mohou podílet KOLEGYNĚ: jóga, šamanismus, šamanské léčení, výklad karet, reiki, skupinová konstelace, body koučink, léčení a uvolňování stresů pomocí hudby a tance.

Ceny najdete vždy u konkrétní pořádané akce, semináře, služby,  nebo jsou dohodou atd..., určují je organizátoři, v některých případech i lektoři.

 

Po přijetí Vaší přihlášky, registace se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo potvrdili Váš z objednávky. Pak teprve zaplatíte celou částku, nebo zálohu na účet, která bude dohodnuta předem a to na účet  107- 9720800277/0100 do VS uvádějte datum služby, nebo číslo, které vám bude přiděleno, pro identifikaci. 
 

Záleží jen a jen na Vašem rozhodnutí!!!

 

Mé služby, vyjma těch, kde je třeba osobní návštěva, semináře, konstelace ve skupině atd. provádím na Václavském nám. Praha 1, nebo určeném místě v potvrzené přihlášce.

 

Po připsání platby na účet, budete v co nejkratší době kontaktováni a dozvíte se přesnou adresu Václavského nám., je to z důvodu, abych každému klientovi zaručila soukromí a klid. Ti co mne navštívili a budou-li se domáhati kontaktu se mnou bez objednání, nebudou přijmutí. Děkuji za pochopení.

 

Můj Čas je zde vymezený, a že si ho vážím, proto většina mých služeb je zpoplatněna. Nemohu pomoci všem, nemohu spasit svět, protože nejsem Spasitel, nemohu dělat duchovní záležitosti, které jsou rozporu s mým svědomí a vírou v Boha, ale mám tu MOC Vám, když vy sami budete chtít, Vám podat klíč, abyste mohli pootevřít a vidět, kam se máte vydat, na jakou cestu se dát. Pomoc Vám. Připravit Vás na možná zklamání, těžkosti, prohry, bolesti, které vás čekají a které můžete změnit, tím že budete hledat řešení. Ukázat zrcadlo, že jsme všichni potřební a milováni a máme zde každý svou důležitou roli, úlohu k tvorbě Boží energie. Je to na Vás...

 

Tím, že budete na sobě pracovat, tím zlepšíte hlavně život sobě, ale i druhým a tím si můžete zlepšit karmický kruh nynější, ale i ten budoucí. Pozitivní myšlenka je báječná, ale nestačí, musí dojít k činu.

 

Jsem tu, ale ne pro každého, jen pro ty co chtějí a hledají.

 

Upozorňuji, že veškeré výklady, vhledy, rady, čarování, léčení atd. jsou z hlediska osudu, karmy, magie a dalších duchovních cest, nevědeckým poznáním, slouží k duchovnímu rozvoji. Nenahrazují odbornou lékařskou péči, na kterou má každý nárok ze zákona. Ne vždy může být vše pozitivní. Klient získané informace nepochopí, převrátí, vytrhne z kontextu atd., ale je to jen Vaše rozhodnutí a to je správné, jak v kladném tak i záporném. Přeji Aloha.

 

Udělením souhlasu v přihláškách, formulářích o poskytnutí osobních údajů ke zpracování. Ochrana osobních údajů a GDPR. Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytované služby. Tyto osobní údaje budou zpracovávány po dobu 5 let od přihlášení do přihlášky. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu, emailu. Zpět vzetí souhlasu bude mít za následek vymazání údajů z databáze. Plní své povinnosti dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 679/2016 o Ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“). Důsledně si ctíme a chráníme vaše soukromí. Vaše osobní údaje, které nám poskytnete ve formuláři, budeme používat výhradně v souvislosti s poskytováním služeb, jež si od nás vyžádáte.  Souhlas kdykoli můžete zrušit, emailem.